ul. Hetmańska 92/1, 15-727 Białystok
O firmie
O naszej firmie

Odnawialne źródła energii to przyszłość, która może zagościć w Twoim domu już dziś. 

Specjalizujemy się w dostarczaniu naszym klientom kompletnych instalacji fotowoltaicznych do samodzielnego montażu. 

 

 
 
 

     Istniejemy od listopada 1990 pod marką Biuro-Serwis. Na początku zajmowaliśmy się serwisem sprzętu biurowego oraz otworzyliśmy sklep z artykułami, mieszczący się przy ulicy Krakowskiej w Białymstoku. W kolejnych latach zajęliśmy się handlem meblami biurowymi. Na początku 2000 roku postanowiliśmy sami zacząć produkować meble. Po 2 latach otworzyliśmy fabrykę mebli. W 2013 roku zainteresowaliśmy się odnawialnymi źródłami energii. Postawiliśmy na panele fotowoltaiczne. Przez 2 lata rozbudowywaliśmy instalację fotowoltaiczną, bo osiągnąć łączną moc 110kW. 

     Dzięki zdobytemu doświadczeniu zdecydowaliśmy się wejść na rynek odnawialnych źródeł energii. Zaopatrujemy wiele firm specjalizujących się w instalacjach fotowoltaicznych. Ponadto tworzymy kompletne instalacje w obrębie powiatu białostockiego. Wyróżnia nas przez wszystkich szybki czas realizacji zamówień, gdyż posiadamy własny magazyn, który jest na bieżąco uzupełniany. Zarówno panele, jak i konstrukcje fotowoltaiczne dostępne są „od ręki”. Na dachu oraz gruntach wokół magazynu znajduje się w pełni funkcjonalna instalacja fotowoltaiczna, toteż każdy zainteresowany może na własne oczy przekonać się jak wytwarzany jest „prąd ze słońca”.

     Oferowane przez nas konstrukcje są od podstaw zaprojektowane przez nas. Przez 5 lat ciągłej pracy były badane pod kątem wytrzymałości. Dlatego po tak długich testach możemy bez żadnych przeciwwskazań zaoferować je Państwu.